Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd
