Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Fields
de: Felder

en: Space
de: Leerzeichen

en: Transliterate
de: Transliteration

en: Trim
de: Kürzen

en: Letter case
de: Großschreibung
