Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: Space
fi: Välilyönti

en: Transliterate
fi: Transliteroi
