Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Space
hi: जगह
