Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: Space
ja: スペース
