Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Fields
pl: Pola

en: Space
pl: Odstęp

en: Transliterate
pl: Przeprowadź transliterację
