Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Field
fa: میدان

en: Separator
fa: جداکننده

en: Fields
fa: میدانها

en: Space
fa: فاصله
