Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: Space
sk: Medzera
