Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: Space
cs: Mezera
