Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Separator
es: Separador

en: Fields
es: Campos

en: Space
es: Espacio

en: Transliterate
es: Transliterar
