Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Separator
et: Eraldaja

en: Fields
et: Väljad

en: Space
et: Ruum
