Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Field
fr: Champ

en: Separator
fr: Séparateur

en: Fields
fr: Champs

en: Space
fr: Espace

en: Transliterate
fr: Translittérer
