Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: Space
he: רווח
