Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: Space
hr: Razmak
