Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Fields
hu: Mezők

en: Space
hu: Szóköz

en: Transliterate
hu: Latinbetűs átirat
