Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Field
id: Bidang

en: Separator
id: Pemisah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Space
id: Ruang kapasitas
