Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Separator
it: Separatore

en: Fields
it: Campi

en: Space
it: Spazio
