Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Space
lv: Atstarpe
