Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Space
ro: spațiu
