Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Space
th: ช่องว่าง
