Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Space
bo: སྟོང་བ
