Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Fields
ca: Camps

en: Space
ca: Espai

en: Transliterate
ca: Transcriu
