Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Separator
da: Skilletegn

en: Fields
da: Felter

en: Space
da: Mellemrum

en: Transliterate
da: Translitterér
