Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: Space
el: Διάστημα

en: Transliterate
el: Μετέγραψε
