Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak
