Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: Space
gl: Espazo
