Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði
