Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Fields
ka: ველები
