Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Space
lt: Tarpas
