Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Fields
nl: Velden

en: Space
nl: Spatie

en: Transliterate
nl: Translitereren
