Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: Space
oc: Espace

en: Transliterate
oc: Translittérer
