Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Fields
sv: Fält

en: Space
sv: Blanksteg

en: Transliterate
sv: Omskriv
