Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Space
ta: வெற்றிடம்
