Tag Formatter (8.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Separator
uk: Розділювач

en: Fields
uk: Поля

en: Space
uk: Пробіл

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: Trim
uk: Обрізати
