Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: User
it: Utente

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: node
it: nodo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
it: È necessario almeno un campo prima di poter configurare le impostazioni della tabella

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Author uid
it: Identificativo uid dell'autore
