Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: node
km: ថ្នាំង

en: About
km: អំពី
