Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: User
ru: Пользователь

en: Block
ru: Блок

en: Desc
ru: По убыванию

en: node
ru: материал

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Tag Cloud
ru: Облако тегов

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Number of tags to display
ru: Число отображаемых тегов

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ru: Необходимо хотя бы одно поле для возможности настройки таблицы

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Author uid
ru: UID Автора
