Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: User
bs: Korisnik

en: Block
bs: Blok

en: node
bs: nod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
