Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: User
el: Χρήστης

en: Block
el: Μπλοκ

en: Desc
el: Φθί

en: node
el: κόμβος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
