Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Tag Cloud
et: Sildipilv

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Author uid
et: Autori uid
