Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: User
fa: کاربر

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: node
fa: محتوا

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
