Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
