Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: User
hu: Felhasználó

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: node
hu: tartalom

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: You need at least one field before you can configure your table settings
hu: A tábla beállításainak módosításához előbb szükség van legalább egy mezőre.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója
