Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
