Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: User
is: Notandi

en: Block
is: Blokk

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
