Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: User
lv: Lietotājs

en: Block
lv: Bloks

en: Desc
lv: Dilst.

en: node
lv: mezgls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
