Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
