Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Block
ne: ब्लक

en: node
ne: नोड

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा
