Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: User
nn: Brukar

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
