Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: node
sl: vozlišče

en: About
sl: O modulu
